2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Dolj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Craiova
Postat 04 aprilie 2024

Angajam 10 electricieni

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 8CUI / CIF: 6125160

ELPREST INSTAL membra a grupului ELPREST, companie cu activitate in domeniul constructiilor, autorizata in executia instalatiilor electrice si automatizari angajeaza 10 electricieni, in Craiova.

Cerinte:

-   Studii medii – Liceu, Scoala de meserii, Scoala profesionala

-   Experienta de minim 2 ani in domeniul instalatiilor electrice forta si curenti slabi;

-   Bune cunostinte de executie conexiuni electrice;

-   Abilitati de lucru in echipa;

-   Persoana organizata, responsabila, punctuala;

-   Bune abilitati de comunicare.

-   Constituie un avantaj – Autorizatie ANRE IIB, permis conducere cat B

Descrierea postului:

-   Executa in echipa, in facilitatile clientilor, lucrari de montaj si modernizare a instalatiilor  electrice si de automatizare;

-   Citeşte şi interpretează corect plansele si schemele unui proiect;

-   Alege materialul marunt necesar, sculele, dispozitivele, echipamentele şi utilajele necesare;

-   Montează traseele si suportii de cabluri, cablurile, tablourile electrice şi aparatajul de camp, realizează conexiunile conform schemei şi normelor tehnice de securitatea muncii;

-   Participa sau pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru verificarea funcţionării acesteia;

-   Identifica si executa lucrari de remediere a defectiunilor de orice tip, aparute la echipamentele montate;

Se ofera :

-   Pachet salarial motivant;

-   Posibilitatea specializarii si avansarii in cariera;

-   Prime de concediu, de Craciun si de Paste;

-   Echipament de lucru si protectie;

-   Beneficiile oferite de activitatea in domeniul constructiilor prin OUG 114/2018;

-   Program de lucru fix;

-   Se asigura transport la punctul de lucru si inapoi;

-   Mediu de lucru placut si profesionist.

Pentru informatii suplimentare sunati la 07********00

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 259474478