2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Mures
  6. Manipulatori marfa - Ungheni
Postat 30 mai 2024

AnFeed SRL angajează stivuitorist/manipulant marfă oraș Ungheni

Salariu

3 200 - 4 300 lei

Localizare

Ungheni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO15257194

Descriere

Candidatul ideal

  • Atestat stivuitorist valabil avizat ISCIR

  • Experiență anterioară în utilizarea stivuitoarelor

  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic

  • Cunoașterea limbii maghiare constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor eficient și sigur în depozitul nostru de furaje

  • Pregătirea comenzilor pentru livrare

  • Comunicarea cu colegii și supervizorii pentru a asigura o eficiență maximă în depozitare

  • Manipularea, păstrarea, dispunerea pe articole a mărfurilor din depozit, conform regulilor de depozitare în vigoare astfel încât să se evite deteriorarea acestora

  • Locul desfășurării activității: baza AnFeed Ungheni Beneficii

  • Pachet salarial atractiv, tichete de masă și bonusuri de performanță

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

  • Program de lucru fix, fără schimburi

  • Loc de muncă stabil pe termen lung cu posibilități de dezvoltare

Dacă sunteți interesat, vă așteptăm CV-ul pe adresa de e-mail.

Pentru mai multe informații ne puteți contacta de luni până vineri între orele 09-15.

Candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.

Localitate

Ungheni,

Mures

Mures, Ungheni
ID: 266006025