2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Brasov
  5. Alte locuri de munca - Brasov
Postat 10 aprilie 2024

Analist resurse umane

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Analist de resurse umane

Cautam un coleg/a care sa ocupe postul de Analist resurse umane

Cerinte:

·         Cunoasterea legislatiei aplicabila in domeniu;

·         Experienta minima 2 ani ,reprezinta un avantaj;

·         O buna capacitate de organizare,bune abilitati de comunicare;

·         Limba engleza nivel mediu –avansat ( se lucreaza cu cetateni straini);

·         Atestat inspector resurse umane reprezinta un avantaj;

·         Cunoasterea programului Saga ,reprezinta un avantaj.

Responsabilitati :

·         estimeaza resursele si cheltuielile necesare derularii activitatii de resurse umane;

·         gestioneaza sistemul de relatii de munca al organizatiei;

·         organizeaza si administreaza baza de date de evidenta a personalului;

·         elaboreaza si gestioneaza fise de post;

·         elaboreaza si gestioneaza sistemul de motivare a personalului;

·         arhivare documente;

·         evalueaza si ierarhizeaza posturile;

·         efectueaza cercetari disciplinare;

·         intocmeste si gestioneaza documente de evidenta a personalului;

·         organizeaza programe de pregatire a personalului;

·         pregatirea dosarelor IGI;

·         organizeaza recrutarea si selectia personalului;

·         oferirea informatiilor privind problemele de personal;

·         organizeaza sistemul de evaluare a performantelor resurselor umane;

·         planifica necesarul de resurse umane pe specialitati planifica si dezvolta cariere;

·         proiecteaza / reproiecteaza structura organizatorica si stabileste regulile de functionare.

Ce oferim:

·         Salariu competitiv, tichete de masa 40 lei/zi;

·         Bonus in functie de obiective;

·         Prime de sarbatori;

·         Oportunitati de dezvoltare profesionala;

·         Mediu de lucru placut.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268848259