2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Brasov
  5. Alte locuri de munca - Brasov
Elena
Postat 10 iunie 2024

Analist calitate in fabrica

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Angajam Analist calitate la o fabrica din Brasov.

CERINTE:

- lb engleza nivel avansat

- auditor intern pe TS16949, ISO, ISISISO1400

- experiență pe un post de inginer calitate sau auditor intern: minim 1 an

- studii superioare finalizate - Ingineria și managementul calității (TCM, IT, aeronautică,

mecanică, SIM, fizică, inginerie economică)

RESPONSABILITATI:

- coordonarea pregătirii pentru auditurile externe (împreuna cu MFT- supravegerea calificării

proceselor

- suport la auditurile externe și interne

- realizarea /Verificarea instrucțiunilor

- documentarea analizei în formularul PPS

- coordonarea PFMEA cu echipa MFT și participarea ca membru al echipei în ședințele

pentru actualizare CP

- raportarea neconformităților identificate, la ședința zilnică SQCDP

- realizarea auditurilor Go, look&See

- supravegerea zonelor de carantină din ariiile de producție în responsabilitate

- contribuie activ la îmbunătățirea continuă a indicatorilor de performanță și la identificarea modalităților de îmbunătățire a activităților și de reducere a costurilor

BENEFICII:

- salariu motivant

- prime de sarbatori

- asigurare medicala

- subventie la cantina

- program de lucru: 08.00-16.30

- bonuri de masa in valoare de 30 lei

- prima de productivitate, de prezenta

- transport asigurat: Sacele, Brasov, Zarnesti, Rasnov, Codlea,Ghimbav, Sanpetru, Bod Colonie.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 270510425