2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Dambovita
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Titu
Postat Azi la 13:48

Ana & Cornel Angajeaza: Vanzator Titu

Localizare

Titu

Descriere

Vânzător Titu

Suntem în căutarea unui vânzător entuziast și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din Titu. Dacă îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, ai abilități excelente de comunicare și ești pasionat de vânzări, atunci acesta este locul potrivit pentru tine!

Responsabilități:

  • Consilierea clienților și oferirea de asistență în alegerea produselor potrivite;

  • Păstrarea unui mediu de lucru curat și organizat;

  • Monitorizarea stocului și reumplerea rafturilor cu produse;

  • Participarea la activități de promovare și marketing;

  • Menținerea relațiilor cu clienții și asigurarea satisfacției acestora;

  • Urmărirea și atingerea obiectivelor de vânzări stabilite de companie.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar este un avantaj;

  • Abilități excelente de comunicare și negociere;

  • Atenție la detalii și orientare către rezultate;

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta la schimbări;

  • Flexibilitate în programul de lucru și disponibilitate pentru lucrul în weekend și în zilele de sărbătoare;

  • Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a sistemelor de operare.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de provocări;

  • Posibilitatea de a dezvolta abilități de vânzări și de a învăța de la profesioniști în domeniu;

  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță;

  • Oferim training și suport pentru a te ajuta să îți atingi obiectivele;

  • Posibilitatea de avansare în cadrul companiei;

  • Beneficii suplimentare, cum ar fi bnusuri de performanta și tichete de masă.

Dacă ești o persoană motivată, cu o atitudine pozitivă și dornică să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici pentru poziția de Vânzător la magazinul nostru din Titu. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Titu,

Dambovita

Dambovita, Titu
ID: 258177998