2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Prahova
  6. Transport marfa - intern - Mizil
Postat 25 aprilie 2024

Ana & Cornel Angajeaza: Sofer

Localizare

Mizil

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: B

Suntem în căutarea unui șofer responsabil și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din Mizil

Dacă ești pasionat de conducere și ai abilități excelente de navigare, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B, cu o experiență minimă de 2 ani;

  • Cunoașterea regulilor de circulație și respectarea acestora;

  • Abilități excelente de navigare și orientare;

  • Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită;

  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții;

  • Flexibilitate și disponibilitate pentru program de lucru variabil.

Responsabilități:

  • Livrarea în siguranță și la timp a mărfurilor către clienți;

  • Verificarea stării tehnice a vehiculului înainte de fiecare călătorie;

  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor în mod corespunzător;

  • Completarea documentelor necesare pentru transportul mărfurilor;

  • Menținerea vehiculului curat și în stare bună de funcționare;

  • Comunicarea eficientă cu echipa și clienții pentru a asigura o experiență de livrare excelentă.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant;

  • Potențial de creștere și dezvoltare profesională;

  • Echipament și vehicul de lucru de înaltă calitate;

  • Mediu de lucru prietenos și colaborativ.

Dacă ești o persoană responsabilă, cu abilități excelente de conducere și dornic să faci parte dintr-o echipă de succes, te încurajăm să ne trimiti cv-ul tau.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Mizil,

Prahova

Prahova, Mizil
ID: 267397021