2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Mures
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Targu-Mures
Postat Azi la 08:15

Ana & Cornel Angajeaza: Responsabil magazine zona Transilvania

Localizare

Targu-Mures

Descriere

Responsabil magazine zona Transilvania

Suntem în căutarea unui Responsabil magazine zona Transilvania dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre dinamică. În această poziție, veți fi responsabil de gestionarea eficientă a magazinelor noastre în zona Transilvania și de asigurarea creșterii continue a afacerii noastre.

Responsabilități:

  • Supravegherea și coordonarea activităților zilnice din zona Transilvania;

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări și marketing pentru a atinge obiectivele stabilite;

  • Identificarea și evaluarea oportunităților de afaceri în zona Transilvania;

  • Recrutarea, formarea și gestionarea eficientă a echipei din zona Transilvania;

  • Monitorizarea performanței echipei și implementarea măsurilor corective atunci când este necesar;

  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și a politicilor companiei în zona Transilvania;

  • Elaborarea rapoartelor periodice privind activitatea și performanța zonei Transilvania către conducerea companiei.

Cerințe:

  • Experiență relevantă într-o poziție similară de management;

  • Cunoștințe solide în domeniul vânzărilor și marketingului;

  • Abilități excelente de comunicare și negociere;

  • Capacitatea de a dezvolta și menține relații solide cu clienții și partenerii de afaceri;

  • Abilități de leadership și capacitatea de a motiva și ghida echipa;

  • Orientare către rezultate și capacitatea de a atinge obiectivele stabilite;

  • Flexibilitate și capacitatea de a lua decizii într-un mediu dinamic;

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de succes, cu o echipă dinamică și profesionistă;

  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea și creșterea afacerii în zona Transilvania;

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii motivante;

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;

  • Mediu de lucru plăcut și stimulant.

Dacă sunteți o persoană ambițioasă, orientată către rezultate și dornică să facă parte dintr-o echipă de succes, vă invităm să aplicați pentru poziția de Responsabil magazine zona Transilvania Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 269047336