2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 2
Postat 17 aprilie 2024

Amestec Elegant angajeaza Lucratori comerciali si Casieri

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: 47486536

Descriere

Candidatul ideal

  • responsabil și comunicativ,

  • îți place să interacționezi cu oamenii,

  • îți place să lucrezi în vânzări,

  • apreciezi stabilitatea și îți dorești să lucrezi cu cele mai cunoscute branduri.

  • ai simțul umorului și-ți plac oamenii.

Descrierea job-ului

Responsabilități:

  • Întâmpini clienții într-o manieră prietenoasă și relaxată, oferindu-le o experiență placută.

  • Promovezi imaginea și produsele comercializate în magazin.

  • Operezi pe casa de marcat.

  • Păstrezi standardele de visual merchandising conform criteriilor.

  • Păstrezi magazinul curat și aranjat conform criteriilor.

  • Lucrezi în strânsă legatura cu Managerul de magazin.

  • Consiliezi clienții pentru a lua cele mai bune decizii pentru ei.

  • Pui marfa pe umerașe conform indrumărilor.

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a avansa in cadrul companiei,

  • Program de lucru flexibil.

  • Mediu de lucru plăcut și profesionist.

  • Training specializat.

  • Pachet salariul peste medie.

Descrierea companiei:

Amestec Elegant este o companie la inceput de drum pe piata din Romania ce vine din Ucraina si care se ocupa cu comercializarea hainelor second-hand prin magazine fizice proprii.

Scopul nostru este acela de a deveni lider pe piata din Romania.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 267387892