2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Ambalatori
  5. Ambalatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Ambalatori - Bucuresti
  7. Ambalatori - Sectorul 2
Postat 29 aprilie 2024

Ambalator manual / Piker / Operator Depozit / Magazin Online Bricolaj

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Magazin online de bricolaj, scule, unelte si echipamente pentru casa si gradina angajeaza operator depozit ( ambalator, piking, manipulant ).

Cerinte :

  • Seriozitate, rigurozitate si disciplina;

  • Cazier curat

  • Angajam operatori cu sau fara experienta

  • Experienta in domeniu si atestatul de stivuitorist constituie avantaj si se remunereaza corespunzator

  • Se accepta si persoane de nationalitate straina

Descrierea jobului :

  • Preia marfa de la raft si o duce in zona de ambalare

  • Ambaleaza coletele pеntru expediere conform comеnzilor ;

  • Pаrticipa lа opеratiunile dе rеcеptiе a marfii ;

  • Arаnjеаza marfа pе rаfturi in dеpozit ;

Ce oferim?

  • Salariu fix ( 3000 Lei Net )

  • Bonus de performanta lunar in functie de realizari ( Pana la 5000 Lei Net )

  • Ore suplimentare platite

  • Posibilitate program in schimburi (1-2)

Ne gasesti pe Soseaua de Centura Bucuresti ( zona Stefanestii de Jos ).

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 269128627