2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Ambalatori
  5. Ambalatori - Dambovita
  6. Ambalatori - Targoviste
Postat 19 mai 2024

Ambalator manual

Localizare

Targoviste

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 23784748

Descriere

Cerinte:

  • studii: minim 8 clase/scoala profesionala ;

  • rapiditate in miscari, persoana ordonata, capabila de efort fizic la nivel mediu;

  • capacitate de memorare, numarare, identificare erori;

  • disponibilitate de lucru in zilele de sambata/duminica, program de lucru in 3 schimburi (schimbul 3 implica efectuarea de ore de noapte);

  • experienta anterioara in domeniul ambalarii - constituie un avantaj.

Responsabilitati:

  • ambalarea manuala a produselor finite, conform standardelor de calitate ale companiei;

  • etichetarea corecta a produselor ambalate;

  • stivuirea navetelor cu paine, pe carucioare;

  • asigurarea respectarii regulilor de igiena si securitate la locul de munca.

Ce oferim:

  • salariu motivant (spor ore de noapte, spor de weekend, spor ore suplimentare)

  • tichete de masa

  • decont transport

  • suport pentru evenimente speciale

  • prime de sarbatori

Cine suntem noi?

Trei Brutari SA este unul dintre cei mai mari producatori de produse de panificatie din tara, care detine trei entitati de productie in domeniul industriei alimentare.

  • Unul dintre cei mai mari producatori de paine proaspata si biscuiti din Romania

  • peste 400 angajati

  • 3 fabrici în Romania: Targoviste, Buzau si Iasi

  • Printre brandurile cu notorietate din portofoliu se numara: Boiereasca - cea mai vanduta paine la nivel national, Stela Franzela, Semintele pamantului dar și biscuitii Poieni, marca cu istorie de peste 50 ani in industria biscuitilor din Romania.

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 265147089