2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Ambalatori
  5. Ambalatori - Vaslui
  6. Ambalatori - Barlad
Postat 26 aprilie 2024

Ambalator colete - piese dezmembrari

Salariu

2 100 - 3 000 lei

Localizare

Barlad

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaCUI / CIF: 42560399

Alătură-te Echipei Noastre Dinamice ca Ambalator de Piese Auto din Dezmembrări!

Ești pasionat de lumea auto și îți place să lucrezi într-un mediu rapid și organizat? Echipa noastră de top din industria dezmembrărilor auto caută un Specialist în Ambalarea Pieselor Auto dedicat și meticulos pentru a ne sprijini operațiunile de logistică.

Care sunt responsabilitatile tale:

  • Pregătirea coletelor: Verifici și selectezi cu atenție piesele auto pentru expediere, asigurându-te că fiecare colet este complet și gata de drum.

  • Împachetare Meticuloasă: Acorzi o atenție deosebită detaliilor în procesul de ambalare, utilizând tehnici și materiale specifice pentru a preveni orice daune, asigurând că fiecare colet își păstrează integritatea până la destinație..

  • Gestionarea Inventarului: Ajuți la organizarea și menținerea inventarului în magazie, asigurând o urmărire eficientă a stocurilor și disponibilitatea rapidă a produselor pentru expediere.

  • Prelucrarea și Gestionarea Materialelor: Va fi în responsabilitatea ta să prelucrezi materialele necesare pentru ambalare (revizia stocului de ambalaje pentru piesele pe care le vei împacheta / construcția de paleți în cazul motoarelor sau cutiilor).

  • Optimizarea Expedierilor: Colaborezi strâns cu echipa de logistică pentru a identifica cele mai eficiente metode de expediere, contribuind la îmbunătățirea continuă a proceselor noastre.

  • Curățenia la Locul de Muncă: Ești responsabil pentru menținerea unui mediu de lucru curat și organizat, asigurând un spațiu de lucru sigur și eficient pentru toată echipa.

Candidatul Ideal:

  • Organizat și Atent la Detalii: Ai o capacitate remarcabilă de a gestiona mai multe sarcini simultan, păstrând acuratețea și calitatea la cel mai înalt nivel.

  • Comunicator și Colaborator Eficace: Excellezi în lucrul în echipă și comunici deschis pentru a asigura o colaborare fluidă între departamente.

  • Experiență în Ambalare: Ai experiență anterioară în ambalarea coletelor, ideal în domeniul pieselor auto, dar nu este obligatoriu.

  • Dedicat Îmbunătățirii Continue: Ești mereu în căutarea modurilor de a îmbunătăți procesele și de a crește eficiența în munca ta.

  • Pasionat de Industria Auto: Interesul pentru autovehicule și piesele auto este un plus, adăugând valoare echipei noastre prin pasiunea și cunoștințele tale.

Ofertă Salarială și Beneficii:

Salariu de bază: 2.100 lei net pe lună

Bonuri de masă: 500 lei pe lună, sub formă de tichete de masă

Bonus pentru Performanță:

  • Bonus variabil între 200 și 500 lei, acordat pentru depășirea normei zilnice de împachetare (60 colete)

Transport:

  • Transport asigurat pentru angajații din orașul Bârlad

  • Decontare transport în valoare de 200 lei pentru angajații din localitățile învecinate.

Locaţia depozitului: La ieşirea din Bârlad spre Vaslui, înainte de sensul giratoriu pe stânga langă sediul Bosch Car Service.

Program de lucru: De luni până vineri între orele 08:30 - 17:00 şi 30 minute pauză de masă.

Sună ca locul perfect pentru tine? Trimite-ne CV-ul tău prin mesaj în OLX sau sună-ne la +40**********00 pentru a discuta mai multe despre cum poți deveni parte a echipei noastre inovative!

Localitate

Barlad,

Vaslui

Vaslui, Barlad
ID: 253309541