2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Brasov
  6. Operatori productie, confectioneri - Brasov
Postat 01 mai 2024

Manipulant marfa

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Angajam Manipulant marfa in industria automotive in Brasov.

CERINTE:

- minim 8 clase

- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi: 06:00-14:30 / 14:30-23:00 / 23:00-06:00

RESPONSABILITATI:

- transfera produsele finite in locurile stabilite din magazie

- verifica daca ambalarea produselor finite este facuta conform instructiunilor

BENEFICII:

- salariu motivant

- prime de sarbatori

- asigurare medicala privata

- subventie zilnica la cantina

- spor de noapte/de weekend

- bonuri de masa in valoare de 40 lei, al 13-lea salariu

- transport asigurat: Azuga, Bod, Bran, Brasov, Busteni, Codlea,Cristian, Crizbav, Feldioara, Ghimbav, Dumbravita, Fagaras, Halchiu, Hoghiz, Lunca Calnicului, Moeciu de Jos, Persani, Podu Olt, Prejmer, Rasnov, Vladeni, Rotbav, Sacele, Sanpetru, Tarlungeni, Sinaia, Sinca Noua, Vulcan, Venetia de Sus/Jos, Zarnesti, Zizin.

Persoanele interesate ne pot contacta la nr 07********64 / 07********48

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269140094