2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Z Tour
Postat 28 aprilie 2024

Alătură-te echipei noastre ca Agent de Turism!

Salariu

2 450 - 3 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: ro14457429

Suntem în căutarea unei stele în ascensiune în lumea turismului!

Ești pasionat de călătorii și dornic să împărtășești această pasiune cu ceilalți? Ai abilitățile de a crea experiențe memorabile și personalizate pentru călători? Dacă răspunsul este "da", atunci ai putea fi persoana pe care o căutăm!

Ce căutăm:

  • O persoană entuziastă, cu o atitudine pozitivă și o abordare orientată spre client

  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a crea relații puternice cu clienții

  • Experiență în planificarea și vânzarea de pachete turistice

  • Cunoștințe bune de geografie și destinații turistice

  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona mai multe sarcini simultan

  • O abordare creativă în rezolvarea problemelor și adaptabilitate

  • Cunoștințe de lucru cu sistemele de rezervare și software-ul specific industriei

  • Abilitatea de a oferi un serviciu de calitate și de a depăși așteptările clienților

  • Experiență prealabilă în industria turismului este preferată, dar nu este obligatorie

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic și plin de provocări într-o industrie plină de satisfacții

  • Oportunități de dezvoltare profesională și de creștere în cadrul companiei

  • Un sistem de recompensare competitiv, bazat pe performanță

  • Training-uri specializate și susținere continuă

  • O echipă prietenoasă și de suport, cu o pasiune comună pentru călătorii

Responsabilitățile tale vor include:

  • Planificarea, organizarea și vânzarea de vacanțe și călătorii

  • Ofertarea și rezervarea de bilete de avion, cazare și alte servicii conexe

  • Construirea și menținerea unei relații excelente cu clienții

  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea celor mai bune soluții personalizate

  • Gestionarea și actualizarea bazelor de date cu informații despre clienți și rezervări

Dacă ești gata să îți transformi pasiunea pentru călătorii într-o carieră și să te alături unei echipe de profesioniști dedicați, trimite-ne CV-ul și o scrisoare de intenție în care să ne povestești de ce ești candidatul ideal pentru acest rol.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să călătorim împreună spre succes!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 262111364