2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Suceava
  5. Alte locuri de munca - Radauti
Postat 12 aprilie 2024

Ajutor sef mentenanta

Localizare

Radauti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Multinationala angajeaza ajutor sef mentenanta.

Responsabilitati:

  • Organizează, coordonează și participă la activitatea de mentenanță conform prescriptiilor tehnice fiecarui utilaj/masina;

  • Urmareste zilnic functionarea si starea tehnica a masinilor/utilajelor in scopul identificarii disfunctionalitatilor;

  • Asimileaza cunoştinţele necesare indeplinirii sarcinilor de serviciu precum şi a legilor, regulamentelor, instrucţiunilor şi ordinelor referitoare la sarcinile de serviciu;

  • Colaboreaza la intocmirea planului de intretinere, revizii si reparatii, si urmareste indeplinirea lui la termenele prevazute

  • Efectuează sarcini delegate de către superiorul direct

  • Coordoneaza activitatea mecanicilor in confromitate cu planul de mentenanta;

  • Asigură comenzile pentru piese de schimb și materiale necesare echipamentelor, conform procedurilor de reparații și achiziții;

 Cerinte:

  • Abilități de organizare și comunicare;

  • Persoană calmă, dispusă să lucreze cu oamenii;

  • Experienta pe un post similar constituie avantaj.

Beneficii:

Salariu atractiv și tichete de masă;

Primă de Crăciun;

Primă de Paște;

Asigurare privată de sănătate;

Oportunități de dezvoltare profesională;

Mediu de lucru motivant

Localitate

Radauti,

Suceava

Suceava, Radauti
ID: 268601836