2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bihor
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Oradea
Postat 23 aprilie 2024

Ajutor Gestionar Depozit

Salariu

2 350 - 2 550 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO35973570

Suntem în căutarea unui Ajutor Gestionar dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți o persoană organizată, atentă la detalii și cu abilități excelente de gestionare a timpului, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru dumneavoastră.

Ca Ajutor Gestionar, veți lucra în strânsă colaborare cu Managerul Gestionar pentru a asigura buna funcționare a operațiunilor noastre zilnice. Veți fi responsabil de gestionarea stocurilor, de efectuarea inventarului și de asigurarea unei bune comunicări între departamente.

Principalele responsabilități:

  • Monitorizarea și gestionarea stocurilor de produse;

  • Verificarea și înregistrarea livrărilor;

  • Efectuarea inventarului și actualizarea bazelor de date;

  • Asigurarea unei bune comunicări între departamente;

  • Colaborarea cu echipa de vânzări pentru a asigura disponibilitatea produselor solicitate de clienți;

  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță în depozit;

  • Identificarea și raportarea oricăror deficiențe sau probleme în gestionarea stocurilor.

Cerințe:

  • Atenție la detalii și precizie în efectuarea sarcinilor;

  • Abilități bune de comunicare și colaborare în echipă;

  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită;

  • Flexibilitate și adaptabilitate la schimbări în sarcini și priorități.

Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant;

  • Posibilitatea de a dobândi și dezvolta abilități în gestionarea stocurilor și operațiunilor logistice;

  • Salariu competitiv și beneficii suplimentare;

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.

Dacă sunteți o persoană organizată, atentă la detalii și dornică să vă dezvoltați cariera în domeniul gestionării stocurilor, vă invităm să aplicați pentru poziția de Ajutor Gestionar. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru continuu.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269233827