2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Constanta
  5. Alte locuri de munca - Cumpana
Postat 12 aprilie 2024

Ajutor de cofetar în laborator din Cumpăna 3000-4000 lei 12/48

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Cumpana

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in Weekend

Descriere

  • Program de lucru: o zi de lucru 12 ore și o zi pauză.

  • Salariu începând de la 3000 lei bani în mână.

  • Salariu crește o data cu experiența și implicarea în laborator.

  • Laboratorul Miss Baker din Cumpăna, Str George Coșbuc 29.

Căutăm un ajutor de cofetar pentru a se alătura echipei noastre pasionate de patiserie și cofetărie.

Dacă ești o persoană entuziastă, creativă și dornică să înveți, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

  • Asistarea cofetarului în pregătirea și decorarea produselor de patiserie și cofetărie

  • Măsurarea și pregătirea ingredientelor necesare

  • Curățarea și întreținerea echipamentelor și a zonei de lucru

  • Respectarea standardelor de igienă și siguranță alimentară

  • Ajutor în inventarierea produselor și a stocului

Cerințe:

  • Experiență în domeniul patiseriei și cofetăriei reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie

  • Abilități de comunicare și lucru în echipă

  • Capacitatea de a urma instrucțiuni și de a lucra cu precizie și atenție la detalii

  • Atitudine pozitivă și entuziasm pentru domeniul patiseriei și cofetăriei

Oferim:

  • Un mediu de lucru plăcut și prietenos

  • Oportunitatea de a învăța și de a-ți dezvolta abilitățile în domeniul patiseriei și cofetăriei

  • Posibilitatea de a avansa în carieră

  • Salariu pe măsura implicării (3000-4000 lei)

Localitate

Cumpana,

Constanta

Constanta, Cumpana
ID: 267294686