2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Iasi
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Iasi
Postat 14 aprilie 2024

Ajutor de bucătar Wanted!

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

True FIne Coffee este în căutarea unui ajutor de bucătar entuziast și dedicat să se alăture echipei noastre. Dacă aveți o pasiune pentru gătit și sunteți dornic să vă dezvoltați abilitățile într-un mediu profesional, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Responsabilități:

  • Asistarea bucătarilor în pregătirea și gătirea diverselor preparate culinare.

  • Respectarea standardelor de igienă și siguranță alimentară.

  • Păstrarea curățeniei și a ordinei în zona de lucru.

  • Îndeplinirea altor sarcini specifice cerute de șefii de bucătari sau de managerul restaurantului.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în industria ospitalității, preferabil într-un mediu de bucătărie.

  • Abilitatea de a lucra eficient în echipă.

  • Atitudine pozitivă și orientată către clienți.

  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită.

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

  • Training și instruire pe tot parcursul angajării.

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să vă începeți cariera în domeniul culinar, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră, sau să ne contactați telefonic. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 265815192