Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Mures
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Targu-Mures
Postat 29 septembrie 2022

Ajutor bucatar/Bucatar - Hotel Continental Forum 4* Targu Mures

  • Tip job

    Full time

  • Targu-Mures, Mures

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Program si in weekend

  • Munca in schimburi

Descriere

Hotel Continental Forum Targu Mures 4* angajeaza Bucatar si Ajutor Bucatar.

Pentru a deveni membru al echipei noastre sunt necesare:

  • Pasiune pentru domeniul culinar;
  • Dornță de a învăța constant lucruri noi;
  • Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil;
  • Capacitate de muncă în echipă.

Responsabilități:

  • Efectuează o serie de operațiuni preliminare pentru prepararea produselor culinare: decongelarea, curățarea, spălarea, dezosarea, fasonarea, tocarea și porționarea alimentelor utilizate în procesul de preparare;
  • Realizează preparate reci, calde și deserturi, conform rețetarului standardului companiei;
  • Participă la recepția mărfii și depozitarea acesteia.

Beneficii:

  • Tichete de masă conform politicii companiei;
  • Planuri de dezvoltare profesională și training;
  • Evenimente interne și teambuildinguri;
  • Abonamente medicale personalizate.
ID: 224367360
User avatar

Continental Hotels

Member Since septembrie 2014
Activ pe 30 septembrie 2022

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din