2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Caras-Severin
  5. Alte locuri de munca - Caransebes
Postat Azi la 07:48

Agroland angajeaza responsabil/manager calitate

Localizare

Caransebes

 Agroland angajeaza pentru FNC-ul din Caransebes un responsabil/manager de calitate.

Cerinte :

-Experienta intr-un post similar in domeniul calitatii;

-Experienta in analiza cerealelor ;

-Studii de specialitate -chimie sau  agronomie sau zootehnie.

Responsabilitati:

 * organizeaza activitatile de inspectie si monitorizare conform prevederilor Planului HACCP;

 * se asigura ca procesele necesare calitatii si sigurantei alimentului sunt stabilite, implementate si mentinute;

* reprezinta societatea pe linie de calitate si siguranta alimentelor cu alte societati, reprezentantii organismului de certificare, autoritati si clientul ;

*se asigura ca produsele livrate clientului sunt conforme cu legislatia in vigoare si specificatiile tehnice ;

Oferim :

Peste 25 de ani de experienta si incredere iti poate garanta siguranta locului tau de munca !

  • Salariu atractiv!

  • Daca nu ai experienta noi iti oferim tot ajutorul echipei din care vei face parte;

  • Suntem o echipa de 600 de oameni;

  • Intotdeauna valorificam rezultatele angajatului;

  • Bunastarea ta depinde doar de performantele tale.

informatii la tel 07******21

Localitate

Caransebes,

Caras-Severin

Caras-Severin, Caransebes
ID: 270526982