Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Dolj
  5. Agricultura - Zootehnie - Isalnita
Postat 26 februarie 2024

Agroland angajeaza laborant

Localizare

Isalnita

Tip job

Full time

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

*Angajăm Laborant în Fabrica de Furaje - Agroland, Isalnița*

*Responsabilități:* - Realizarea cântărilor și măsurătorilor precise pentru materiile prime și produsele finite. - Monitorizarea și asigurarea calității în procesul de producție. - Colaborarea cu echipa pentru optimizarea proceselor de fabricație.

*Cerințe:* - Experiență anterioară în domeniul laboratorului, preferabil în industria producției de furaje. - Abilități solide de cântare și măsurare. - Atent la detalii și riguros în respectarea standardelor de calitate. *Beneficii:* - Oportunitatea de a lucra într-o fabrică modernă și în plină expansiune. - Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale.

Informatii la telefon 07******86

Localitate

Isalnita,

Dolj

Dolj, Isalnita
ID: 264568965

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau