Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Dolj
  5. Agricultura - Zootehnie - Isalnita
Postat 26 februarie 2024

Agroland angajeaza electrician

Localizare

Isalnita

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Agroland angajeaza pentru FNC-ul sau din Isalnita un electrician.

Candidatul ideal va fi responsabil de intretinerea, repararea si instalarea echipamentelor electrice si a sistemelor de control din fabrica.

Responsabilități:

- Diagnosticați și remediați defecțiunile echipamentelor electrice și a sistemelor de control.

  • - Efectuați mentenanța preventivă conform programului stabilit.

    - Instalați și configurați echipamente electrice noi.

    - Colaborați cu echipa de producție pentru a asigura funcționarea optimă a echipamentelor.

  • Cerințe:

    - Experiență anterioară într-o poziție similară, de preferat într-un mediu industrial.

    - Cunoștințe solide în domeniul electric și al sistemelor de control.

    - Abilitatea de a citi și interpreta scheme electrice.

    - Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.

    - Certificare sau licențiere relevantă în domeniul electric.

  • Beneficii:

    - Salariu competitiv și pachet de beneficii.

    - Oportunități de dezvoltare profesională.

    - Mediu de lucru stimulant și echipă dedicată.

Informatii suplimentare la telefon 07******86

Localitate

Isalnita,

Dolj

Dolj, Isalnita
ID: 265970103

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau