2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Specialist Marketing
  5. Specialist Marketing - Suceava
  6. Specialist Marketing - Suceava
Postat 15 aprilie 2024

Agenție de marketing angajează Junior SEO

Localizare

Suceava

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

eAdvertising, agenție de marketing din Suceava, angajează Junior SEO care să se alăture echipei noastre. Postul include și training de specialitate.

Acest rol de Specialist SEO este destinat unei persoane atentă la detalii cu aptitudini de analiză și de înțelegere a obiectivelor de marketing.

Beneficii:

  • un cadru excelent pentru dezvoltarea carierei tale profesionale alături de cei mai performanți specialiști în oferirea de soluții în online.

  • o atmosferă de lucru antrenantă, într-o echipă tânără și dinamică, dornică de performanță.

  • echipamente de ultimă generație.

  • training-uri și teambuilding-uri, mediu de lucru plăcut, locație centrală.

  • logistică necesară pentru efectuarea acestor activității în condiții optime

  • remuneraţie motivantă, formată din o parte fixa (salariu) și bonuri de masa.

  • bonusuri în funcție de indicatorii de performanță (KPI) și posibilitatea de a promova în cadrul companiei

Responsabilități principale

  • Înțelegerea obiectivelor de marketing ale clienților companiei

  • Analize de cuvinte cheie, analize ale competiției și identificarea de noi oportunități pentru clienți

  • Crearea unei strategii SEO pentru site-ul clientului și implementarea ei.

  • Identificarea problemelor unui site dpdv. SEO.

  • Comunicarea cu clienții în vederea bunei desfășurări a campaniilor în lucru.

  • Respectarea procedurilor de lucru din cadrul departamentului de SEO

Prezintă un avantaj experiența pentru un post similar.

Selecția se va face doar pe baza Cv-urilor trimise la adresa patricia(AT)e-advertising.co cu specificația postului pentru care se publică iar aplicații selectați vor fi sunați și programați pentru interviu.

NU SE IAU ÎN CALCUL PROPUNERILE ÎN REGIM DE COLABORARE SAU PROPUNERILE PENTRU PART TIME!

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 268377773