1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Timis
  6. Reprezentanti vanzari - Mosnita Noua

Anuntul este dezactivat

Postat 19 aprilie 2021

Agenti Imobiliari

  • Tip job

    Full time

  • Mosnita Noua, Timis

  • Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Ne formam echipa! Suntem in cautare de colegi!

Daca iti doresti sa inveti sa vinzi si sa construiesti o cariera in domeniu,contacteaza-ne cu incredere!

Candidatul ideal:

-Persoana activa,sociabila,diplomata cu orientare spre rezultat;

-Posesor permis conducere cat ,,B'' si detinerea unei masini personale pentru activitatea de teren;

-Bune abilitati de comunicare atat verbal cat si scris;

-Dorinta puternica de dezvoltare profesionala si progres;

-Cunostinte operare PC;

-Experienta in vanzari NU este obligatorie insa trebuie sa inveti acest aspect;

-Disponibilitate atat pentru munca de teren cat si pentru cea de birou.

Descrierea jobului:

-Profesia de agent imobiliar presupune crearea relatiei cu potentialii clienti, identificarea nevoilor spre a putea oferi solutii.

-Responsabilitatile primare consta in:

-Prospectarea pietei imobiliare;

-Crearea portofoliului de proprietati si managerierea acestora;

-Promovarea atat pe site-ul agentiei cat si pe platformele de publicitate cu care colaboram;

-Intermedierea sau reprezentarea (dupa caz) a tranzactiei si intocmirea documentatiei aferente.

Ce oferim:

-Training-uri de vanzari (si nu numai) care sa te ajute sa te dezvolti profesional;

-Venituri mult peste media nationala, direct proportionale cu efortul si munca depusa, comisioane peste media pietei;

-Mediu de lucru prietenos si competitiv;

-Toata logistica necesara in vederea desfasurarii cu succes a activitatii;

-Stabilitate.

Daca iti doresti sa castigi pe masura muncii tale asteptam CV-ul tau iar noi te vom invita la o discutie.

ID: 219108753

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din