2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bihor
  6. Reprezentanti vanzari - Oradea
Postat 19 aprilie 2024

Agent vanzari zona Crisana si Banat

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilCUI / CIF: ro27014300

  Sc Profi Tapet srl este in cautare de o persoana ambitioasa pentru a ocupa postul de reprezentant vanzari  Zona Crisana si Banat

Firma noastra se ocupa din anul 2010 cu distributia tapeturilor in sistem en-gros.

   Cautam persoane serioase si corecte, care sa aiba dorinta de a se implica in activitatea pe care o desfasoara si de imbunatatire continua. Apreciem initiativa, abilitatile de comunicare, negociere si gestionare a situatiilor limita. Constituie avantaj abilitatile tehnice (viziune in spatiu, masuratori). Profilul candidatului ideal - Experienta in vanzari directe reprezinta un avantaj - Experienta in vanzarea de produse pentru amenajari interioare (tapet, fototapet si accesorii) - Foarte bune abilitati de comunicare, persuasiune si negociere - Gestionarea cat mai eficienta a resurselor si timpului de lucru - Abilitatea de a lega si construi parteneriate - Spirit comercial si antreprenorial - Diplomatie - Disponibilitate de a lucra pe teren

Descrierea jobului

Cerinte obligatorii - Experienta in vanzari

- Permis de conducere categoria B: minimum 1 an; - Cunostinte operare PC; - Portofoliu de clienti – avantaj. Responsabilitati - Prospecteaza piata si identifica clienti noi - Stabileste intalniri business - Construieste parteneriate - Mentine legatura cu clientii existenti, din cadrul companiei, daca este cazul - Aplica planurile de vanzari - Negociaza si incheie contracte, - Ofera feedback, asigura incasarea in termenul stabilit a tuturor facturilor - Monitorizarea concurentei - Promovarea imaginii companiei si reprezentarea acesteia in conformitate cu standardele interne. Beneficii - Conditii atragatoare de salarizare (salariu fix + comision ) - Masina de serviciu; - Telefon mobil; - Mediu de lucru dinamic si profesionist; - Posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala; - Relatii de colaborare pe termen lung; - Program flexibil.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 267763278