2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 5
Postat 03 aprilie 2024

Agent vânzări / Sofer HORECA

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutarea unui Agent de Vânzări /sofer București - Ilfov dedicat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre. În acest rol, veți fi responsabil de dezvoltarea și gestionarea clientilor cu scopul de a atinge și depăși obiectivele de vânzări stabilite.

Cernite:

• Permis conducere categoria B (fara incidente majore);

• Studii Medii;

• Aptitudini de comunicare si negociere;

• Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;

• Experienta in vanzari Horeca, de preferat cu portofoliul de clienți.

Responsabilitati:

• Administrarea si dezvoltarea zonelor;

• Vizitarea zilnica a clienților pe zone;

• Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;

• Realizarea obiectivelor lunare de vanzare si incasare

Beneficii:

• Masina de serviciu full time + telefon:

• Venituri atractive (salariu fix + bonuri de masa + bonusuri lunare);

• Program : luni - vineri, zile libere - sărbători legale, zile concediu conform contract munca.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 265940467