2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 6
Postat 12 aprilie 2024

Agent Vanzari | Remote | Part Time | Full Time | 600-2500$ |

Salariu

600 - 2 500 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studentiCUI / CIF: 48209282

Descriere

7MONPPO SRL

Oferta de angajare pentru postul de Agent Vânzări pentru Produse de Țigări Electronice de Unică Folosință în București:

Poziție: Agent Vânzări pentru Produse de Țigări Electronice de Unică Folosință

Locație: București (Remote)

Program de lucru: Part-time sau Full-time (flexibil)

Descriere: Suntem o companie specializată în comercializarea produselor de țigări electronice de unică folosință și căutăm un Agent Vânzări dedicat pentru a se alătura echipei noastre în București. Dacă vă place să lucrați într-un mediu dinamic și sunteți pasionat de industria produselor electronice de fumat, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră.

Responsabilități:

  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți din București și din întreaga regiune, cu accent pe creșterea vânzărilor de produse de țigări electronice de unică folosință.

  • Consultarea clienților cu privire la produsele noastre, oferind informații detaliate și soluții personalizate.

  • Gestionarea relației cu clienții existenți și dezvoltarea unei rețele de clienți noi.

  • Monitorizarea pieței și competiției pentru a identifica oportunități și a furniza feedback pentru dezvoltarea produselor.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau în industria produselor electronice de fumat este un avantaj, dar nu este obligatorie.

  • Abilități excelente de comunicare și negociere.

  • Orientare către atingerea obiectivelor și abilități de planificare.

  • Abilitatea de a lucra independent și de a lua inițiativa.

  • Disponibilitate pentru deplasări în teren (dacă este necesar).

  • Rezidență în București sau în apropiere.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a lucra remote, oferind flexibilitate în program.

  • Comisioane atractive în funcție de performanță.

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și de a crește în cadrul companiei.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă invităm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră .Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 260026443