2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Neamt
  6. Reprezentanti vanzari - Piatra Neamt
Postat 24 aprilie 2024

Agent Vanzari- Piatra Neamt

Localizare

Piatra Neamt

Nivelul de studii: NecalificatNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Candidatul Ideal

  • Daca esti o fire pozitiva, sociabila, ambitioasa si dornica sa cresti in cadrul unei companii de succes si esti in cautarea unui loc de munca stabil, atunci esti candidatul perfect pentru noi

  • Experienta nu este necesara, invatam si crestem impreuna

  • Permis de conducere categoria B obligatoriu, masina personala reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Prezentarea si promovarea produselor companiei

  • Negocierea termenelor de vanzare, livrare si plata

  • Seminare frecvente pentru dezvoltare profesionala

  • Cel putin 6 vacante pe an atat intern cat si extern

  • Posibilitatea de a promova in cadrul companiei

  • Program flexibil

  • Mediu de lucru placut

  • Echipa tanara

Descrierea companiei

De peste 100 de ani, sistemele noastre profesionale au depasit asteptarile clientilor nostri la nivel mondial.

De ce sa iei in considerare o cariera in vanzari? Daca intrebi persoanele care au succes in vanzari, daca mereu si-au dorit sa lucreze in domeniu, multi vor spune ca nu a fost niciodata prima lor varianta, urmata de multe motive pentru care sunt bucurosi ca au facut-o.

Poti sa o faci? Unii dintre cei mai realizati vanzatori din lume au spus inainte de a ocupa o pozitie '' eu nu sunt un agent de vanzari nascut'' sau ''nu am mai vandut nimic niciodata'', crezand ca nu o sa poata reusi. Faptul ca ai "darul de a vorbi'' nu te face neaparat un vanzator bun. O persoana buna de vanzari vrea sa ajute, crede in produsul pe care il vinde si este entuziasmat sa-l prezinte. O sa afli ca oamenii sunt mult mai influentati de increderea pe care o ai in produsul tau, decat de tehnicile de vanzari pe care le folosesti.

Cu alte cuvinte, daca esti pasionat de ce faci si esti dispus sa acorzi un efort cinstit, sansele tale de a avea succes sunt mari.

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 269198549