2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 2
Postat 26 aprilie 2024

Agent vanzari logistica full time/part time

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatComision: Salariu FixNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO47636625

Descriere

VINO IN ECHIPA TEMPUS TRANS ROMANIA

Compania de logistica cu o istorie de 16 ani pe teritoriul Lituaniei, angajeaza la oficiul din Bucuresti!

Cautam o persoana pe postul de agent vanzari servicii de logistica, sa faca 50 apeluri reci in 4 ore.

Oficiul la 5 minute de metroul piata muncii.

Cunoasterea limbii engleze sau ruse constituie un avantaj.

experienta in vanzari de servicii si/sau logistica constituie un avantaj dar nu este neaparat necesara

Program. Luni-Vineri 09:00-17:30 - la birou - FULL TIME

Pentru program part-time exista posibilitatea de a lucra de acasa, dupa ce invatati in ce consta jobul

Responsabilitati:

  • apeluri reci

  • dezvoltarea relatiiei cu clientii

  • trimitere de prezentari pe mail

Salariu competitiv - cu posibilitatea de crestere

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 264619375