Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 4
Postat 30 iunie 2022

Agent Vanzari HoReCa - Metro Berceni

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de studii: Absolvent

  • Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Candidatul ideal:

• Orientare către cerinţele pieţei şi ale clientului

• Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate

• Cunoştinţe de operare MS Office

• Permis de conducere categoria B

• Disponibilitate pentru activitatea operativă, de teren

• Cunoştinţe de limba engleză

Descrierea jobului:

• Aplică programele de contact cu clienţii şi gestionează portofoliul atribuit de clienţi

• Urmăreşte şi raportează rezultatele pe fiecare categorie de clienţi din portofoliul atribuit

• Construieşte şi menţine relaţiile cu clienţii deja existenţi şi cu cei noi

• Promovează imaginea METRO prin atitudine şi comportament pe piaţa locală

• Dezvoltă volumul vânzărilor şi frecvenţa vizitelor în magazin a clienţilor alocati

ID: 232160535
User avatar

Birou Resurse Umane

Member Since iunie 2016
Activ ieri la 07:51

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din