2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Brasov
  6. Reprezentanti vanzari - Brasov
Postat 30 aprilie 2024

Agent vanzari dealer Orange Romania

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Descriere job:

Promoveaza in vederea vanzarii serviciile si produsele Orange Romania pentru clientii noi si din portofoliul administrat.

Responsabilitati :

- Promoveaza si vinde produsele si serviciile Orange;

- Managementul si dezvoltarea portofoliului de clienti.

Cerinte:

- Bune abilitati de comunicare verbala si abilitati de ascultare activa

- Persoana pozitiva si convingatoare

- Cel putin studii medii

- Cunostinte operare PC - ( MS Windows, MS Office, Internet) ;

- Experienta anterioara este un avantaj.

Oferta:

- Contract de munca pe durata nedeterminata;

- se asigura logistica pentru vanzare(masina, telefon, laptop);

- Program 9:00-17:00;

- Salariu fix motivant + bonus din vanzari

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 230347406