2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 22 aprilie 2024

Agent vanzari de tip van sell - Iasi

Salariu

4 000 - 7 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

S.C. Snack-Trade S.R.L, marca comercială ,,BANZAI,, se mărește! Suntem obișnuiți să acționăm ca o echipă unde aprecierea și sprijinul reciproc este susținut. Așadar, căutam agent de vânzări de tip van-sell (vânzare cu livrare pe loc) care va lucra fulltime alături de noi.

Candidatul Ideal

  Ținem cont de

  • Studii medii finalizate;

  • Permis de conducere cat. “B”.(experiență de condus minim 2 ani)

  • Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;

  • Bune abilități de comunicare şi adaptare cu potențialii clienți și cu actualii;

  • Responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor stabilite cu echipa de management;

  • Constituie avantaj experiența profesională în domenii precum vânzări.

Obiectivul principal:

  • Dezvoltarea afacerii companiei în zona repartizată prin realizarea volumelor de vânzări şi stabilirea relaţiilor de parteneriat cu toţi clienţii din portofoliu și identificarea noilor clienți, respectând obiectivele și politica firmei.

Responsabilităţi principale:

Veți avea în vedere

  • Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;

  • Vizitarea clienţilor arondaţi, conform rutei desemnate;

  • Realizarea volumelor de vânzări setate în zona alocată;

  • Livrarea mărfii către clienți;

  • Merchandising;

Beneficii:

Scopul nostru este să creștem împreună  și de aceea îți oferim:

  • Pachet salarial competitiv peste media pieței (bonusuri în funcţie de performanţă + bonuri de masă);

  • Transport, telefon;

  • Șansa de a lucra într-un mediu orientat spre performanță;

  • Posibilitatea de a beneficia de traininguri în domeniul vânzărilor asigurată de o echipă profesionistă;

  • Susţinere în construirea unei cariere de success pe termen mediu și lung;

  • Oportunitatea de a participa la diverse activități din cadrul firmei (team building, traininguri de formare).

Descrierea companiei/ Povestea noastră

  • Timp de 17 ani familia Banzai a crescut în Republica Moldova, deținând primul loc ca vânzări. Astfel, ne-am extins și peste hotare ajungând și în România în 2016 sub forma juridică SNACK TRADE. În prezent am format filiale în județele Iași, Suceava, Bacău, Vaslui, Focșani, Brăila, Ploiești și București în care sunt activi peste 200 de membri, tineri și energici.

Noi, o echipă de experți profesioniști pasionați, oferim soluții complete de afaceri pentru vânzări, astfel împreună cu partenerii noștri să creștem împreună. Oferim pentru tine, traininguri în vânzări pentru colegii noi cât și pentru îmbunătățirea celor actuali, în vederea devenirii tale, expert în vânzări.

Ne găsești pe:

Facebook - banzairomania

Instagram - banzairomania

Linkedin - banzairomania

Website - banzairomania.ro

Va rugam sa trimiteti un exemplar al cv-ului dvs.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 235621650