Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Cluj
  6. Romana - Cluj-Napoca

Anuntul este dezactivat

Postat 08 iunie 2021

Agent Vanzari Call Center

  • 2 000 - 9 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Cluj-Napoca, Cluj

Descriere

Centrul de Sanatate Cluj-Napoca isi mareste echipa!!

Angajam la norma intreaga, punctul de lucru este fix- de la birou (nu este varianta de munca remote!)

Cerintele postului:

• Abilități: munca în echipă, comunicare, responsabilitate, organizare

• Persoană harnică, sociabilă, deschisă

• Cunoștințe de operare a calculatorului

Responsabilități:

• Realizarea comenzilor telefonice

• Consilierea clienților referitor la produse

• Introducerea comenzilor in calculator

• Gestionarea comenzilor in platforma noastra

Beneficii:

- salariu 2000-9000 ron !!! posibilitate de bonusare in functie de performante.

- program fix luni-vineri 09-17, nu se fac ore suplimentare peste program

- training-uri in scopul dezvoltarii personale si profesionale, care sa te ajute sa cunosti, sa-ti indeplinesti responsabilitatile incredintate si sa iti valorifici punctele forte.

Asteptam cu interes CV-ul tau atasat in mesaj

ID: 220192025Report this ad

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din