2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 27 aprilie 2024

Agent servicii clienti (limba italiana)

Salariu

2 800 - 3 200 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 50

Descriere

Cerinte:

  • studii medii;

  • competente lingvistice limba Italiana nivel B2-C1 (conversational);

  • cunostinte calculator basic, Excel (rapiditate tastare, accesare programe);

  • experienta in customer support nu este necesara, insa  constituie avantaj;

  • disponibilitate pentru activitate in ture repartizate in intervalul 09:00-23:00, Luni - Sambata .

Responsabilitati:

  • oferire suport telefonic în domeniul financiar-bancar, pe parte de inbound calls;

  • preluare apeluri si solutionare situatii.

Oferta:

  • contract perioada nedeterminata;

  • training intern 4 saptamani;

  • tichete de masa si tichete cadou (Craciun, Paste);

  • bonus de performanța în funcție de rezultate;

  • diverse sporuri;

  • asigurare medicala privata;

  • program hybrid dupa perioada de training.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 266202589