2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 2
Celo
Postat 25 aprilie 2024

Agent servicii clienți Celo - magazin online piese si service laptop

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Mărim echipa cu un coleg atras de domeniul IT care să ofere clienților suportul necesar pentru piesele și service-ul laptop-urilor:

RESPONSABILITĂȚILE TALE VOR FI:

- să răspunzi la apelurile și la mesajele primite de la clienți

- să îi ajuți cu informații și produse pe clienții care vin în showroom

- să înregistrezi comenzi și precomenzi

- să faci preluarea de garanții și retururi

- să fii atent și amabil cu oamenii din jur

- să întocmești fișa de preluare/predare a device-urilor în service;

- să menții ordinea spațiului de lucru;

TE POTRIVEȘTI ACESTUI JOB DACĂ:

- ești calm, înțelegător și amabil

- știi să utilizezi calculatorul, internetul, Word și Excel

- comunici ușor cu oamenii

- ai cunoștințe medii de limbă engleză

- înveți repede lucruri noi

- ești atras de domeniul IT

- te caracterizează respectul și bunul simț

- ești sociabil și îți place să lucrezi cu oamenii

PROGRAM DE LUCRU:

- Luni-Vineri: 9:30-18:00 (30 min pauza de masă)

Punctul de lucru este situat în București, Sector 3, aproape de Auchan Vitan.

BENEFICII:

- Salariu în funcție de experiența pe care o ai în domeniu;

- Tichete de masă

- Decontarea costului cu transportul

- Condițiile de lucru sunt foarte bune. Vei lucra într-un mediu plăcut și curat, alături de o echipă de oameni faini.

- Weekend-ul este liber.

- Cafeaua, ceaiul, ciocolata caldă, dulciurile și fructele sunt din partea casei.

PREZENTARE COMPANIE:

Celo.ro este locul în care găsești piesele și accesoriile potrivite pentru repararea device-urilor portabile (laptop, tabletă, telefon, etc.). În Service Celo București oferim și serviciul de montaj al pieselor achiziționate.

Suntem o echipă de oameni tineri și dedicați care contribuim împreună la crearea și buna funcționare a Celo. Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 265308284