2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Mures
  6. Altele - Targu-Mures
Postat 28 aprilie 2024

Agent Securitate Magazin Auchan Targu Mures City Sud

Localizare

Targu-Mures

Descriere

Candidatul ideal:

Studii minime 10 clase

Experienta in domeniul pazei bunurilor si valorilor

Atestat profesional de agent paza si protectie (minim)

Experienta in asigurarea securitatii spatiilor comerciale (constituie avantaj)

Descrierea jobului:

Asigura paza si securitatea bunurilor, clientilor si angajatilor;

Verifica prin sondaj corectitudinea facturarii produselor la casele de marcat;

Previne si combate sustragerile si distrugerea produselor din magazine;

Controleaza ambalajele produselor voluminoase achizitionate de clienti si corectitudinea facturarii acestora;

Asigura un climat de siguranta clientilor si angajatilor magazinului.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 210532811