2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Ilfov
  7. Reprezentanti vanzari - Baneasa
Postat 15 mai 2024

Agent rent a car - Bucuresti

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Ilfov, Baneasa

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 45760227

Cautam agent rent a car care sa ne ajute sa livram masini intretinute la cat mai multi clienti.

Suntem o echipă plină de energie în care vei găsi un mediu de lucru performant, dar provocator. Viziunea noastră este să construim cea mai performantă și completă rețea de Rent a Car din România.

Suntem potriviti pentru tine daca:

  • Ești corect, disciplinat, ai entuziasm si determinare;

  • Ai spirit de observație și te adaptezi la situații de stres;

  • Știi să folosești calculatorul;

  • Vorbești fluent limba Engleză;

  • Ai permis de conducere cat. B.

Responsabilitatile pe care le vei avea sunt:

  • Gestionezi parcul auto al companiei;

  • Livrezi si preiei autoturismele de la clienti;

  • Intocmesti documentele specifice activitatii de rent a car;

  • Pregatesti autoturismele de predare.

Posturi disponibile in: Bucuresti si Sibiu

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Baneasa
ID: 267832583