2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Brasov
  6. Reprezentanti vanzari - Brasov
Postat 23 mai 2024

Agent imobiliar / Broker Imobiliar Colosseum

Salariu

1 000 - 3 000 €

Localizare

Brasov

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 31000108

Descriere

Ne mărim echipa!

Îți dorești să îți dezvolți o carieră în lumea imobiliarelor, să obții câștiguri financiare substanțiale, să ai un program flexibil? Dacă răspunsul este ‘’DA’’, hai în echipa noastră!

Ce competențe și calități trebuie să ai?

• dorința de a performa în unul dintre cele mai prospere domenii;

• etică și moralitate;

• orientare către clienți și nevoile lor;

• abilitate de negociere și comunicare;

• responsabilitatea, respectul, organizarea și răbdarea;

• experiența nu este obligatorie. Ne vom dezvolta și vom crește împreună.

Ce îți oferim?

• mediu de lucru plăcut, dinamic;

• sediu, birou, unde ai posibilitatea să îți dezvolți propria afacere;

• accesul la o bază de date foarte amplă, astfel încât să nu pleci de la 0 în cariera ta imobiliară;

• posibilitatea unor castiguri financiare substantiale;

• program flexibil.

Care sunt responsabilitățile unui consilier imobiliar?

• consiliere imobiliară a clienților;

• să mențină și să aprofundeze relațiile profesionale cu clienții;

• să implementeze strategiile oferite de către companie;

• să negocieze și să intermedieze tranzacțiile, urmărind interesele clienților;

• să pregătească la timp documentația necesară pentru închiderea tranzacțiilor.

Vei beneficia de tot sprijinul necesar din partea echipei, astfel încât să te poți dezvolta cât mai rapid!

Trimite-ne un CV la adresa: agentcolosseumaroundgmail.com.

Sau contactează-ne la numărul de telefon: zero sapte patru doi trei doi sase opt sase cinci .

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 248454217