2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 2
Postat 28 aprilie 2024

Agent Imobiliar | 600-3500 $ | Part-time / Full -time | Remote

Salariu

600 - 3 500 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 100Recrutare la distantaCUI / CIF: 45982967

Descriere

Poziție: Agent Imobiliar

Locație: Remote (cu bază în București)

Salariu: 600-3000 euro (în funcție de performanță)

Companie: Lion Imobiliare

Descriere Rol:

Suntem în căutarea unui agent imobiliar talentat și pasionat care să se alăture echipei noastre din București pentru a ne ajuta să oferim servicii de calitate clienților noștri din domeniul imobiliar. Acesta este un post remote, dar cu bază în București, și oferă potențialul de a câștiga un venit atractiv în funcție de performanța personală.

Responsabilități:

  • Identificarea și evaluarea proprietăților imobiliare potențiale pentru a le lista sau pentru a le vinde clienților.

  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții, asigurându-le servicii imobiliare de cea mai înaltă calitate.

  • Efectuarea vizionărilor și prezentarea proprietăților potențiale cumpărătorilor sau chiriașilor.

  • Participarea la negocierile pentru închirierea sau vânzarea proprietăților.

  • Menținerea unei cunoștințe actualizate a pieței imobiliare și a tendințelor locale.

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru a promova proprietățile listate.

  • Gestionarea documentației și a procesului de tranzacție imobiliară.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul imobiliar sau în vânzări este un avantaj DAR nu este obligatorie.

  • Abilități excelente de comunicare și negociere.

  • Cunoștințe solide despre piața imobiliară din București.

  • Abilitatea de a lucra independent și de a gestiona propriul portofoliu de clienți.

  • Orientare către atingerea obiectivelor și determinare de a obține rezultate.

  • Permis de conducere și acces la un vehicul propriu (opțional).

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra remote și de a-ți gestiona propriul program.

  • Venit atractiv, cu posibilitatea de a câștiga între 600 și 3000 de euro, în funcție de performanță.

  • Suport și resurse pentru a-ți dezvolta cariera în domeniul imobiliar.

  • Acces la o bază de date vastă de proprietăți și clienți.

  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și de a învăța de la profesioniști experimentați în domeniul imobiliar.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 250421915