2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Jucu de Mijloc
Postat 27 martie 2024

Agent de vanzari in domeniul constructiilor

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Jucu de Mijloc

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO28067809

Descriere

Cerințe:

  • Studii medii sau superioare

  • Permis de conducere categoria B

  • Disponibilitate de deplasare in tara

  • Abilitati excelente dе comunicare si o atitudine orientata spre client

  • Experienta in vanzari

  • Cunostinte in utilizarea pachetului Microsoft Office.

Condiții:

  • Dezvoltare profesionala

  • Sistem de cariera avantajos

  • Castiguri in functie de implicare si performanta.

  • Salar 4000-5000 RON net

  • Bonusuri de performanta

  • Masina de serviciu

Responsabilități:

  • Asigura promovarea si vanzarea directa a marfurilor si serviciilor societatii si prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti

  • Culegerea de informații, întocmire și întreținere bază de date cu clienti

CV-urile se trimit la adresa de e-mail sau pe whatsapp la nr. de telefon din anunt.

Localitate

Jucu de Mijloc,

Cluj

Cluj, Jucu de Mijloc
ID: 222684201