2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Olt
  6. Reprezentanti vanzari - Slatina
Postat 12 iunie 2024

Agent de Vanzari

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 6218986

Descriere

Candidatul ideal

  • Experienta in domeniu este obligatorie;

  • Bune abilitati de comunicare si relationare;

  • Abilitati de vanzare,negociere si orientare spre atingerea rezultatelor dorite;

  • Studii medii finalizate;

  • Permis de conducere-cat.B.

Ce oferim noi?

  • un mediu de munca activ cu posibilitati multiple de dezvoltare;

  • masina+telefon de serviciu;

  • pachet salarial atractiv.

Descrierea jobului

Obiectivul principal:

Realizarea volumelor de vanzari in zona alocata si gestionarea portofoliului de clienti respectand standardele si politicile companiei.

Responsabilitati principale:

  • preia comenzi, identifica produse conform solicitarilor, pregateste si prezinta ofertele de pret;

  • realizeaza targetul si obiectivele de vanzari;

  • administrarea si incasarea soldurilor din piata;

  • promovarea produselor companiei si atragerea de noi clienti;

  • intocmirea de rapoarte de vanzari si vizite zilnice la clienti conform rutelor stabilite.

  • cunoasterea si monitorizarea concurentei.

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 267087817