2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Constanta
  6. Reprezentanti vanzari - Constanta
Postat 27 mai 2024

Agent de vânzări

Salariu

2 000 - 3 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 28186699

Descriere

Descrierea postului

Firma noastra cauta in permanenta oameni valorosi si dornici sa creasca, atat profesional cat si personal.

Daca esti din Constanta, cauti unui loc de munca si dispus sa inveti lucruri noi asteptam cv-ul tau pe mail.

Cum ar trebui să fie această persoană ca să fim mulțumiți de colaborare?

1. Să aibă o atitudine pozitivă și să fie mereu cu zâmbetul pe buze. Vrem doar persoane care văd partea plină a paharului, pentru că acesta e un principiu de viață pentru noi toți.

2. Să fie de gașcă. Ne înțelegem super bine în firmă și vrem sa pastram această atmosferă.

3. Să fie dispus/a să învețe. Dacă nu învață, nu crește, dacă nu crește, firma nu crește.

4. Să se îmbrace frumos – da, imaginea ei/lui/noastră transmite imaginea firmei și e important.

5. Să fie organizat/a !

5. Să fie atent/a la detalii !

6. Să fie harnic/a

7. Să fie descurcăreț/a și persistent/a. Când îi dăm o situație de rezolvat sa o duca la bun sfarsit. Proactiv/a este cuvântul care trebuie să il/o caracterizeze.

8. Să știe să vorbească frumos la telefon și să scrie frumos (educat și corect).

9. Să fie disponibil/a să lucreze în echipă și să îi ajute pe ceilalți din firmă.

10. Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă da. Poate să fie proaspăt absolvent/a, masterand/a sau chiar student/a. Nu contează vârsta… numai atitudinea!

11. Sa aiba abilitatati de Microsoft Office, IT,

Ce o să facă această persoană?

1. Va raspunde la e-mail-uri & telefoane.

2. Va menține legătura cu clientii,

3. Va face actualizarea bazei de date si propunere de solutii catre clienti

4. Follow-up clienti.

5. Întocmire de facturi și urmarirea termenlor de incasare de la clienti

7. Introducere facturi furnizori la plata si urmarirea termenelor de plata.

8. Activitate/Postari pe retele de socializare

 Ce îi oferim?

1. Distracție (nu este opțional)

2. Salariu fix

3. Bonusuri de performanță – pe baza unor Indicatori de performanță

4. Laptop

5. Telefon (chiar un telefon smart :P)

6. Birou (cu scaun cu tot)

7. Bibliotecă cu multe cărți pe care să le citești în timpul orelor de lucru – nu toată ziua,

8. Șef bun și înțelegător

9. Atmosferă de lucru plăcut

10. Posibilitatea de promovare în cadrul firmei

11. Seriozitate (salariul și bonusurile le vei primi fără întârzieri… de fiecare dată!)

12. Posibilitatea de a-ți crea relații de calitate cu oameni de succes.

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu descrierea din punctele de mai sus, trimite-ne un mail cu CV-ul tău (cu poză și cont de Facebook!) la adrea și răspunsul tău la următoarea întrebare: De ce vrei acest loc de muncă?

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 233586341