2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Agenti turism
  5. Agenti turism - Bucuresti - Ilfov
  6. Agenti turism - Bragadiru
Postat 22 aprilie 2024

Agent de turism in Bragadiru, jud Ilfov

Salariu

2 000 - 4 000 lei

Localizare

Bragadiru

Nivelul de studii: StudentComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 42271897

Iti place sa calatoresti sau sa organizezi vacantele tale sau pe ale cunoscutilor?

NE MARIM ECHIPA!

IDEAL TRAVEL TOUR, AGENTIE DE TURISM DIN BUCURESTI, cu sediul in Bragadiru, Ilfov RECRUTEAZA colega/coleg:

  • agent turism cu experienta cu prezenta la sediul agentiei ( in Bragadiru)

Descrierea jobului:

Promovarеa produselor turisticе cаtrе cliеntii directi аi compаniеi;

Rezеrvаri on-line in sistеmеle de rezеrvаri ale agentiilor de turism TO;

Preluarea comenzilor primite prin e-mail si transmiterea ofertelor solicitate;

Urmarirea rezervarilor efectuate si rapoarte periodice;

Cerinte

- studii superioare;

- experienta minimum 1 an ca si agent de turism intr-o agentie;

- cunostinte solide operare PC;

- cunostinte bune de geografie

- cunostinte de limba engleza constituie avantaj;

Program lucru : 10:00-18:00 , L-V.

Salariu conform pietei!

Prime in functie de performante,

Participare la info tripuri

Pentru mai multe detalii ne puteti trimite un CV actualizat si va vom contacta noi.

Localitate

Bragadiru,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bragadiru
ID: 267602163