2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 5
Postat 10 aprilie 2024

Agent de securitate - retail Bucuresti

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 4

Descriere

Descrierea jobului

Agent de securitate - Retail Bucuresti.

Atestatul de agent de paza este necesar, dar poti sa-l dobandesti si in primele 3 luni de activitate.

Experienta in domeniul pazei exterioare a cladirilor este importanta.

Dorim sa ai atentie distributiva si sa fii responsabil, harnic si onest.

Este necesar sa ai disponibilitate la efort fizic si lucru in ture de noapte.

Te sprijinim prin:

  • instruire continua - program personalizat de dezvoltare a competentelor.

  • oportunitati de promovare - te vom anunta, cu prioritate, despre posibilitatile de avansare in cadrul companiei.

  • recompensarea dedicarii - Suntem pregatiti sa-ti oferim bonusuri lunare atractive, in functie de nivelul de dedicare in realizarea sarcinilor.

Beneficii:

  • posibilitatea de a efectua ore suplimentare

  • asigurarea transportului la/de la obiectiv functie de program;

  • bonusuri lunare, functie de rezultatele obtinute si de implicarea in realizarea obiectivelor.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 236473612