2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Bacau
  6. Altele - Bacau
Postat 26 aprilie 2024

Agent de securitate

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

SC Metalbac&Farbe SRL din Magura ,angajeaza

Agenti de paza si manipulanti sectie productie

Fabrica se afla in Magura Bacau

Salariu 3300-3700 net

Responsabilități:

Verificarea persoanelor și vehiculelor care intră și ies din incinta fabricii.

Menținerea unui mediu sigur prin aplicarea procedurilor de securitate.

Reacționarea rapidă la situații de urgență sau incidente și raportarea acestora către supervisorul direct.

Colaborarea cu personalul fabricii și alte departamente pentru a asigura respectarea normelor de securitate.

Cerințe:

Experiență anterioară ca agent de securitate reprezintă un avantaj.

Atestat valabil de agent de securitate cerinta obligatorie.

Abilități de comunicare eficientă și capacitatea de a lucra în echipă.

Atent la detalii și capacitatea de a reacționa rapid în situații de urgență.

Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru, se lucreaza în ture inclusiv de noapte.

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la securitatea fabricii noastre, vă asteptam in echipă.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 269546786