Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Timis
  6. Operatori masini - Timisoara
Postat 10 noiembrie 2021

Agent curatenie 1/2 schimburi

  • Tip job

    Full time

  • Timisoara, Timis

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Cerinte:

  • Minim 8 clase absolvite(ideal);
  • Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj;
  • Persoana punctuala, serioasa, organizata, meticuloasa, atenta la detalii;
  • Dexteritate in manipularea ustensilelor de curatenie;
  • Abilitati de preparare a unei retete de dilutie;

Responsabilitati:

  • Gestionarea si pregatirea materialelor si produselor de igienizare
  • Igienizarea zonele alocate conform planurilor de igienizare;
  • Igienizarea vestiarelor si a grupurilor sanitare;
  • Predarea echipamentelor de lucru pentru igienizare si preluarea lor de la furnizor;
  • Gestionarea si predarea deseurilor provenite din zonele alocate.

Beneficii:

  • Contract pe perioadă nedeterminată;
  • Al 13-lea salariu;
  • Tichete de masă (15 lei);
  • Plata dublă a orelor suplimentare și a orelor efectuate în zilele de sărbătoare legală; plata cu spor de 50% a orelor de noapte și a orelor de weekend;
  • Abonament servicii de sănătate.
  • Primă pentru evenimente în familie, conform Contractului Colectiv de Muncă;
  • Decontare costuri achiziție ochelari de vedere.
ID: 229195033

Adecco Resurse Umane

Pe OLX din martie 2014

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din