2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 3
Postat 01 aprilie 2024

Agent/Consultant Vanzari servicii financiare cu un venit min. 6000 LEI

Salariu

6 000 - 8 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

DESCRIERE

AGENT/CONSILIER VANZARI (doamne, domni), cu sediul in Bucuresti, cu deplasari zilnice la nivel national, toate judetele, cu un venit min. lunar brut asigurat incepand cu 4213 lei pana la 8000/9000 lei.

Ne intereseaza:

·         CU/FARA Experiența in vanzari de orice natura este un avantaj (vanzator, agent vanzari, broker imobiliar/asigurari, etc);

·         Nu exista o limita maxima pentru varsta, se accepta si persoane cu varsta de 67 ani, etc;

·         Disponibilitate pentru  activitate de teren 100% ( in fiecare saptamana, tot anul,  dimineata plecam din BUCURESTI si ne intoarcem la finalizarea intalniriilor de lucru (min. 8/9 intalniri - dormin in patul personal, acasa); In aceasta perioada, avem diurna asigurata sau/si plecam din Bucuresti in fiecare zi de Luni si ne intoarcem la final de saptamana Vineri ; In aceasta perioada, avem diurna si cazare asigurata) ;

·         Experienta condus;

 Responsabilităţi principale:

·         Promovează produsele și serviciilе companiеi;

·         Realizarea  nivelului prognozat de vânzări;

·         Identifica nevoile clientilor,  intocmeste fisa de investitii propusa  de client spre analiza , incheie cu acesta contractul de prestari servicii,  emite facturi, chitante, incaseaza  contravaloarea  acestor servicii, colecteaza documente, conform fisei postului ;

·         Negocieaza preturile pentru serviciile din portofoliu

·         Monitorizeaza cererile clientilor  si rezolva sesizarile;

·         Realizeaza  volumele  de vânzări stabilite  în zona alocată;

·         Cooperare proactiva si functionala cu reprezentantii/colegii celorlalte departamente in vederea atingerii obiectivelor stabilite;

·         Impartaseste colegilor  informațiile dobândite prin activitatea sa de teren, cu rol vital în marketing;

·         Demonstreaza determinare în atingerea obiectivelor echipei;

Beneficii:

·         Pachet  VENIT LUNAR competitiv, motivant,   contract individual de munca, comisionale vor fi evidentiate in CIM separat, venit fix incepand cu 4213 lei parte fixa bruta (2500 lei netul) + bonusuri aprox. 5-7% din incasari ( în funcţie de performanţă, contracte incheiate (cca. 300 lei brut (195 lei net) per contract), etc) + diurne 1000 lei + bonsuri de performanta;

·         Program de lucru, de Luni pana Vineri ( in fiecare saptamana, tot anul,  dimineata plecam din BUCURESTI si ne intoarcem la finalizarea intalniriilor de lucru (min. 8/9 intalniri - dormin in patul personal, acasa); In aceasta perioada, avem diurna asigurata sau/si plecam din Bucuresti in fiecare zi de Luni si ne intoarcem la final de saptamana Vineri ; In aceasta perioada, avem diurna si cazare asigurata) ;

·         Programul  de lucru  il  stabilim  in functie de   intalnirile  de lucru  respectiv de timpul si disponibilitatea  clientilor in teritoriu ;

·         Șansa de a lucra într-un mediu orientat spre performanță;

·         Posibilitatea de a beneficia de traininguri în domeniul vânzărilor asigurată de o echipă profesionistă;

·         Susţinere în construirea unei cariere de success pe termen mediu și lung;

·         Se asigura Toate resursele materiale (masina, telefon, carburant etc), financiare (sumele necesare deplasarii), umane (echipa de marketing si proiectare, analiza, etc), necesare desfasurarii activitatii;

Despre companie:

Grupul de firme C.C.A.E.P.F.N.,este o echipa  de experți profesioniști pasionați, oferim soluții complete de consultanta financiara, fiscala si juridica in afaceri si  pentru  investitii, astfel împreună cu partenerii noștri să creștem împreună si SA DEZVOLTAM RETEAUA DE VANZARI.

Dacă iți dorești să colaboram, sa câstigi pe măsura muncii tale, asteptăm CV-ul tău complet prin email sau telefon 07*******40 , iar noi te vom invita la o discutie!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 251350734