2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Salaj
  6. Reprezentanti vanzari - Zalau
MAGIC AGROJET
Postat 24 aprilie 2024

Agent comercial-livrator zona CRISANA

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Zalau

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO1764642

Descriere

Candidatul ideal:

  • Studii medii.

  • Cunostinte minime de operare PC.

  • Permis de conducere categoria B.

  • Fara antecedente in cazierul judiciar.

  • Organizat, comunicativ si responsabil.

Descrierea jobului

Inregistreaza comenzilor de produse de la clientii din zona arondata:

- BIHOR, SALAJ, SATU- MARE,  MARAMURES, CLUJ, BISTRITA.

Efectueaza ridicarea din depozitul zonal a comenziilor primite si le livreaza clientiilor.

Incaseaza marfa livrata sau se asigura de plata la termen a produselor livrate.

Planifica rutele zilnice si saptamanale de vizite si livrare.

Asigura culegerea de informatii pentru a dezvolta portofoliului de produse.

Oferim:

  • Un loc de munca dinamic, plin de provocari cu posibilitati de avansare.

  • Susţinere dezvoltare ta profesional si personala prin traininguri permanente.

  • Salarizare fixa.

  • Prime lunare din vanzari.

  • Masina in interes de servici si telefon mobil.

Descrierea companiei:

Suntem producatori si distribuitori de piese de schimb pentru masini agricole.

Localitate

Zalau,

Salaj

Salaj, Zalau
ID: 268858503