2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Dragomiresti-Vale
Postat 29 aprilie 2024

Agent alimentare autom.cafea/snack-Nordexim Coffee Services

Localizare

Dragomiresti-Vale

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerinte: - studii medii

- bune abilitati de comunicare si relationare(lucru in echipa)

- persoana dinamica cu initiativa, sociabila

- permis conducere ( minim 1 an vechime)

Descrierea jobului Responsabilitati:

- igienizarea , alimentarea automatelor de cafea si interventii tehnice minore

- preluarea/predarea incasarilor zilnice

- mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu clientii existenti

Oferta, beneficii:

- salariu motivant corespunzator programului si activitatii prestate

- bonus pentru indeplinirea obiectivelor

- tichete de masa pentru fiecare zi lucrata

-abonament medical la clinica Medlife

-zile suplimentare de concediu in functie de vechimea totala in munca

- masina de serviciu

- telefon serviciu

Localitate

Dragomiresti-Vale,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Dragomiresti-Vale
ID: 239010292