2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Dolj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Craiova
Postat 10 aprilie 2024

Agajez tehnician automate de cafea

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 305055226

Descriere

Candidatul Ideal

- Permis de conducere Cat.B

- Persoana agreabila, comunicativa

- Absolvent studii medii cu profil tehnic (electric/mecanic)

- Cunostinte tehnice in domeniul electromecanic

- Spirit de echipa

- Disponibilitate de lucru in teren

Descrierea jobului

- asigura buna functionare si mentenanta automatelor de cafea;

- instaleaza si pune in functiune automatele de cafea in locatii;

- activitati de intretinere si service;

- recepţionarea echipamentelor în service şi controlul ieşirilor din service

Se ofera:

- Salariu motivant + bonus de perfomanta acordat lunar

- Mediu de lucru placut si dinamic

- Angajament pe termen lung;

- Mediu de munca placut, colectiv tanar, entuziast;

Descrierea companiei

Top Sells Market SRL este o societate comercială cu sediul în Craiova județul Dolj, fondată în anul 2012. Această companie se specializează în furnizarea de automate de cafea vending și este partener autorizat al brandului Tchibo

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 268615350