2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bacau
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bacau
A E ELECTRONICS SA
Postat Azi la 08:01

AE Electronics angajeaza Electronist

Localizare

Bacau

Descriere

Candidatul Ideal

Vino in echipa noastra si te premiem cu 1000 lei la primul salariu!

  • Detine cunostinte si/sau experienta in domeniile masurarilor electrice, a circuitelor electronice - analogice si digitale, a componentelor electronice;

  • Este motivat sa invete lucruri noi intr-un mediu dinamic si provocator unde este instruit si se ofera sprijin pentru dezvoltare;

  • Manifesta seriozitate/responsabilitate.

Responsabilitati:

  •  Activitate de electronist, conform fisei postului

Beneficii:

  • Program de muncă full-time;

  • Se asigură instruire specifică în cadrul societăţii;

  • Bonus de performanta;

  • Tichete de masa;

  • Tichete cadou ( de sarbatori, zile de nastere etc.);

  • Asigurare medicala si asigurare de viata;

  • Vouchere de vacanta;

  • Decontare transport public intraurban.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 269312274